-
Tofu, Extra Firm, Block
Regular price $6.50Regular priceUnit price per -
Battenkill Valley Whole Milk - Half Gallon
Regular price $8.19Regular priceUnit price per -
Butter, Unsalted - 1 Pound
Regular price $14.99Regular priceUnit price per -
Red Gate Eggs Free-Range, Large, Grade A, 12 eggs
Regular price $6.99Regular priceUnit price per -
Yogurt, Plain Organic 32oz
Regular price $11.99Regular priceUnit price per -
Aged 2 Year Cheddar Cheese - 8 ounces
Regular price $15.99Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
Battenkill Valley Half & Half - Pint
Regular price $6.99Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
Battenkill Valley Whole Milk - Quart
Regular price $5.49Regular priceUnit price perSold out -
Battenkill Valley Reduced Fat Milk - Quart
Regular price $5.49Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
Organic Cashew Milk - Nuthatch 32oz
Regular price $14.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
Organic Almond Milk - Nuthatch 32oz
Regular price $14.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
Feta Cheese, Goat Net Wt. 0.56lbs
Regular price $9.99Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
Feta, Traditional Net Wt. 0.56lbs
Regular price $8.99Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
Matcha Oat Milk - Nuthatch 16oz
Regular price $10.00Regular priceUnit price perSold out -
Horchata Reishi Almond Milk - Nuthatch 16oz
Regular price $10.00Regular priceUnit price perSold out -
Aged 1 Year Cheddar Cheese - 8 Ounces
Regular price $13.99Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
Multicolor Eggs M&M Farms - Dozen
Regular price $8.79Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
Smoked Labneh 12oz - Lighthouse BK
Regular price $13.00Regular priceUnit price perSold out -
SAP! Tangerine Chamomile Sparkling Water
Regular price $3.99Regular priceUnit price per -
Feta Cheese, Bulgarian Net Wt. 0.56lbs
Regular price $7.99Regular priceUnit price per -
Sold out
Whipped Feta 12oz - Lighthouse BK
Regular price $13.00Regular priceUnit price perSold out -
Sold out
Butter, Unsalted - Cabot 1lb
Regular price $9.99Regular priceUnit price perSold out -
Butter, Salted - 1 Pound
Regular price $14.99Regular priceUnit price per -
Strawberry Almond Milk - Nuthatch 16oz
Regular price $12.00Regular priceUnit price perSold out